BUSINESS, COACHING & CONSULTING

Audyt firmy

Nie jesteś do końca zadowolony z wyników, które osiągasz w swojej firmie? Spada sprzedaż? Panuje chaos, który ciężko Ci ogarnąć? Nie martw się oferujemy usługę audytu.

Audyt jest wnikliwą analizą działalności firmy pod kątem sprzedażowym, jakości obsługi klientów i organizacji w Twoim biznesie. W jego trakcie badamy m.in., jak są prowadzone rozmowy z obecnymi i potencjalnymi klientami ( telefonicznie i na żywo), jak przebiega obsługa klienta, sprawdzamy zgodność standardów, komunikację pomiędzy pracownikami i to czego sobie jeszcze zażyczysz.

Audytorzy pomogą wskazać popełniane błędy oraz określą, jakie rozwiązania mogłyby pomóc pozyskać większą liczbę klientów, bardziej skuteczną komunikację czy organizację na wyższym poziomie. 

Otrzymujesz szczegółowy raport do wglądu i decydujesz co chcesz zmienić.

Zapraszamy, nie czekaj aż się pogubisz we własnej firmie.

 

Usługa audytu jest dedykowana każdemu przedsiębiorstwu, które obsługuje klientów drogą telefoniczną, czy mailową.
We wszystkich firmach tego typu pierwsze wrażenie klient buduje w oparciu o kontakt mailowy lub telefoniczny. To w dużej mierze od tego momentu zależy, czy zdecyduje się dokonać rezerwacji, umówi się na wizytę lub podpisze umowę.
Audyt sprzedaży – skrojony na miarę Twoich potrzeb. Składa się z wielu elementów.

ZAKRES AUDYTU

Badanie opinii pracowników

Twoi ludzie mają bardzo często wiele ciekawych pomysłów na usprawnianie działań w firmie, wprowadzanie nowych produktów czy usług. To pracownicy są pierwszym ogniwem w kontakcie z klientem. Oni wiedzą najczęściej czego potrzebuje Twój nabywca. Zbadamy też zadowolenie Twoich pracowników z wykonywanych przez nich obowiązków, systemu wynagradzania czy relacji panujących w zespole.

Badanie opinii klientów

Firmom zależy na tym, aby budować trwałe relacje z klientami. Kiedy jest to możliwe? Wtedy gdy klient czuje się zadowolony z Twoich usług. W tym badaniu damy szansę wypowiedzieć się kupującym. Dzięki temu poznasz, co najbardziej cenią odbiorcy w Twoich usługach czy produktach, a co warto poprawić. Pytanie Klientów o opinię wzmacnia relacje sprzedażowe i daje szansę na zdobycie lojalnych nabywców.

Badanie obsługi klienta w firmie

Wcielimy się w prawdziwego klienta, po to aby sprawdzić w jaki sposób Twoi pracownicy badają potrzeby, prezentują produkt czy wreszcie domykają sprzedaż. To pozwala poznać nam prawdziwe warunki panujące wewnątrz przedsiębiorstwa.

Badanie jakości obsługi klienta za pośrednictwem maila

Sprawdzimy kompleksowo (m.in.: pod względem użyteczności skrzynki, merytorycznym oraz sprzedażowym), jak działa ten kanał pozyskiwania i obsługiwania klienta wraz z analizą rejestru połączeń – sprawdzimy ilość połączeń w ujęciu dziennym, tygodniowym, miesięcznym czy kwartalnym, jakie jest natężenie połączeń w konkretnych godzinach czy dniach tygodnia. Sprawdzimy jak ten ruch ma wpływ na sprzedaż.

Telefoniczne badanie tajemniczego klienta

Podczas którego wcielimy się w postać Twojego potencjalnego klienta lub wydelegujemy specjalne osoby. Będziemy pytać o produkty czy usługi, które oferujesz. Pozwoli nam to sprawdzić, czy Twoi pracownicy m.in. potrafią sprzedawać, w jaki sposób prezentują ofertę oraz czy dążą do finalizacji rozmowy w formie transakcji.

Czego się dowiesz:

 • Czy rozmowy z klientami są poprawnie prowadzone i jak budowana jest z nim relacja
 • Jak przebiega proces sprzedaży i jaki metody są stosowane w Twojej firmie
 • Jakie błędy sprzedażowe są najczęściej popełniane przez Twoich pracowników
 • Czy pracownicy w rozmowie bądź korespondencji mailowej z klientem dążą do tego, by zainteresować klienta ofertą, na ile ją znają by potem sprzedać?
 • Ile telefonów pozostaje nieodebranych w Twojej firmie, a na ile z nich pracownik oddzwania?
 • Co klienci mówią o Twojej firmie swoim znajomym?
 • Co Twoi pracownicy myślą o swoim pracodawcy?

Informacje organizacyjne:

 • Czas trwania audytu ustalamy z klientem indywidualnie
 • Klient wybiera jedną, kilka lub cały pakiet audytu
 • Cały pakiet - 1500 zł brutto
 • Jeden moduł - 450 zł brutto
 • Audyt jest zakończony szczegółowym raportem
 • Miejsce: wskazane przez klienta.

Co mówią o nas klienci?

Ukończyłam dwa szkolenia tej firmy, to było interesujące doświadczenie. Z naszych spotkań wyniosłam wiele informacji, które sprawdzają się w praktyce. Polecam.

Karolina Czempiel

Bardzo dobry trenerzy. Potrafią wsłuchać się w potrzeby klienta i znaleźć rozwiązanie nawet przy bardzo trudnym temacie  Polecam!

Michał Misiek

Jak najbardziej Polecam szkolenie z Panią Ewą. Szkolenie było przygotowane pod moje potrzeby. Teraz wystarczy wprowadzić wskazówki w życie i będzie idealnie . Pozdrawiam

Katarzyna Roter

Gorąco i szczerze polecam współpracę z firmą Adeszkolenia. Pani Ewa i Pani Żaneta to wspaniałe osoby, które posiadają fachową wiedzę, doskonałe podejście oraz ogromne zaplecze zadań i ćwiczeń rozwijających wiele obszarów. Współpraca z duetem wspomnianym powyżej jest czymś niesamowitym ! Profesjonalizm, uśmiech i 110% zaangażowania w prowadzone szkolenia !!!

Krzysztof Wąsek

Jestem w trakcie konsultacji, szkolenia z Ewą. Każde spotkanie jest bardzo profesjonalnie prowadzone przez Ewę. Ma bardzo dużą wiedzę i umiejętności trenerskie. Podpowiada, motywuje, uczy i pokazuje nad czym mam pracować i wykonywać samemu ćwiczenia w domu 🙂 Jest bardzo zaangażowana na naszych spotkaniach abym jak najwięcej się nauczył i wykorzystał wiedzę w biznesie, jak i w życiu prywatnym. Polecam gorąco.

Michał Duda

Odbyłam warsztaty z Żanetą Rachlewicz i są bardzo przydatne, podniosła się moja ilość sprzedaży. Atmosfera miła, czułam się bardzo swobodnie i naprawdę dużo się nauczyłam, polecam!

Sabina Doligalska

Polecam Firmę Adeszkolenia .
To zawsze profesjonalnie przygotowane i merytoryczne szkolenia wynosi się dużo wiedzy ale trzeba ja zastosować w praktyce .

Agata Stencel

Bardzo dobre podejście do klienta, pełen profesjonalizm w pracy. Nie sądziłem, że od razu będą efekty i szkolenie może być tak przydatne. Polecam, bo naprawdę warto.

Adrian Przybylski

Szukaliśmy firmy, która kompleksowo, profesjonalnie ale w sposób przyjazny uczestnikom przeprowadzi szkolenie z m.in. z integracji pracowników. Tak właśnie działa „Adeszkolenia”. Pani Ewa i Żaneta są bardzo sympatycznymi i ciepłymi osobami, które starannie podchodzą do powierzonego zadania i skrupulatnie dążą do założonego celu. Forma realizacji szkoleń z obiema Paniami tak się nam spodobała, że postanowiliśmy kontynuować współpracę. Szkolenia z obsługi klienta pozwoliły naszym pracownikom zwiększyć swoja pewność siebie, jeszcze bardziej otworzyć się na klienta oraz podnieś standard przeprowadzanych rozmów. Każde szkolenie różni się od siebie, jest dopasowywane do potrzeb konkretnej grupy, nie ma oklepanego schematu, siedzenia i słuchania przez 8 godzin teorii. Szkolenia oprócz wiedzy merytorycznej pełne są humoru, przyjacielskiej atmosfery i zabawy co pozwala czuć się swobodniej w czasie ich trwania. Polecamy „Adeszkolenia” z czystym sumieniem ponieważ naprawę warto skorzystać z pomocy i rad Pani Żanety oraz Ewy. Nasza firma w dalszym ciągu kontynuuje współpracę.

Weilandt Elektronik

Właśnie ukończyłam pełny pakiet szkoleń organizowany przez ADE szkolenia. Wpłynęło to bardzo pozytywnie na moje postrzeganie siebie przez pryzmat zawodowy i osobisty. Rozwinęłam umiejętności sprzedażowe oraz te związane z obsługą klienta i organizacji procesu projektowego. Lepiej rozumiem potrzeby klientów oraz wiem jak z nimi rozmawiać, na co zwrócić uwagę i o co dopytać. Zaplanowałam kierunek rozwoju. Małymi krokami realizuję zaplanowane cele.

Oliwia Drobnicka – właściciel Projektowanie wnętrz Oliwia Drobnicka

Po pierwszym dniu szkolenia robiłem masę błędów. Ewa dokładnie wskazała nad czym muszę popracować. Rozpocząłem wdrażanie wskazówek. Efekt był już zauważalny drugiego dnia. To niesamowite że praca z kolczem może dawać takie efekty. Dziękuję Ewa.

Łukasz Chlebicki – Inwestor

Rewelacyjne szkolenia, prowadzone w bardzo profesjonalny sposób i ściśle nakierowane na potrzebę klienta. Da się wyczuć dbałość o klienta i dążenie do rozwiązania jego konkretnego problemu. Przebyłem już dwa razy dwudniowe szkolenie z Ewą i Żanetą i za każdym razem byłem bardzo zadowolony z rezultatów a także czuję się pewniej w tym co robię zawodowo a nawet prywatnie – nauki ze szkoleń również można skutecznie wykorzystywać w swoim codziennym, prywatnym życiu. Wcześniej nie zdawałem sobie sprawy jak wiele mi brakowało w moim podejściu do klientów, widzów i słuchaczy moich wykładów ale również członków rodziny, w tym – jednego bardzo aktywnego 2,5 latka.
Polecam każdemu szkolenia – według mnie to były najlepiej wydane pieniądz w tym roku!

Albert Rokicki
Albert Rokicki – właściciel firmy finansowej Longterm

Super szkolenie, motywujące do działania i dające do myślenia;) Dziewczyny są pełne pozytywnej energii, ciekawie przekazują swoja wiedzę przez co jestem mega zadowolona:D. Szczerze polecam!

Dominika Ptak – właścicielka salonu kosmetycznego Point of style

Dziękuje bardzo za mnóstwo cennych informacji i dobrych rad. Za pokazanie jak swoją pracę uczynić bardziej przyjemna i efektywną. Polecam serdecznie za świetna atmosferę i niesamowitą energię!!!
Dziewczyny są niezastąpione

Karolina Cieślik – fizjoterapeuta w Salveo

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach więc mam porównanie i muszę przyznać że dziewczyny robią świetną robotę!

Anna Mazurczak – manager PwC polska

Swietne szkolenia z dużą dawką wiedzy ,pozytywnej energi , motywujace wartosciowe, które napewno przełoży się w sukcess w swoim biznesie dziewczyny przesympatyczne z którymi cudownie się pracuje i milo spędza czas widać i czuć robią to z pasją i mają duże doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie. Polecam 5 + dziękuję

Renata Kierpiec – Area Manager Arbonne

Dziewczyny swietnie prowadzą szkolenia a tym samym maja ogromna wiedzę i chętnie się nią dzielą. Podany przez panie system działa i wystarczy go tyłki zastosować. Gorąco polecam.

Izabela Tajstra – właścicielka salonu kosmetycznego Villa Urody

Szkolenia bardzo profesjonalne. Przeprowadzone w super atmosferze w przyjaznym miejscu. Forma szkolenia podzielona na część teoretyczną i część warsztatową , co pozwala dobrze przećwiczyć zagadnienia i w następstwie w łatwy sposób przełożyć je zarówno grunt zawodowy jak i prywatny. Dziękuję bardzo, w planach mam już kolejne szkolenia!Zdecydowanie wszystkim polecam !!!

Joanna Nowak – kierownik Galicja Tomaszek

Wspaniałe szkolenie profesjonalnych kobiet. Polecam tym którzy szukają wysublimowanego podejścia i spektakularnych efektów!!!

Arleta Kartuszewska – właściciel firmy Francesco Design

Pozytywną energia i niesamowita atmosfera! Polecam

Bożena Danuta Kultys – redaktor w Stop Oszustom

Jestem po dwóch szkoleniach i jedno co mogę powiedzieć to BARDZO DZIĘKUJĘ!

Marta Grabowska – właścicielka salonu kosmetycznego Kosmetyka z pasją

Przemiła atmosfera, bardzo polecam !

Katarzyna Malyssek – klient indywidualny

Z czystym sumieniem polecamy dwie miłe Panie z Adeszkolenia .
Profesjonalizm i skuteczność to największe atuty.
Dziękujemy za szkolenie i pyszne ciasteczka .

Schody Jurrex – właściciel Rafał Cyganik

Adeeszkolenia to duet dwóch świetnie uzupełniających się kobiet. Każda z nich ma swoją indywidualna osobowość i jest to super. Łączy je na pewno wiara w klienta i profesjonalizm w doradzaniu jak skutecznie osiągać jego cele 

Justyna Bonar – manager Global InterGold

Miła atmosfera, Panie to wulkany energii… konkretnie i na temat.

Mariola Jędrzejczyk – uczestniczka szkolenia przeprowadzonego dla firmy Berger

Dzięki dziewczyny za “zaszczepkę” i myślę, że owocną współpracę! Jest potencjał!

Agnieszka Niewiadomska – pracownik Orange Polska

Dwie fantastyczne kobiety, które pomogą Ci wyznaczyć cel oraz drogę jaką musisz pokonać by go zrealizować. Dzięki Adeeszkolenia staniesz się perfekcjonistą w rozmowach z klientami, zdobędziesz ogromną wiedzę w dziedzinie sprzedaży, a Twoje poczucie własnej wartości sprawi, że nic Cię w życiu nie zatrzyma!

Anna Weintritt – właściciel firmy sprzątającej

Szkolenie prowadzone przez p.Ewe było aktywne i ciekawe.Trenerka miała dobry kontakt z uczestnikami szkolenia,potrafiła ich zaangażować do wspólnego działania,aktywnego uczestnictwa i efektywnego myślenia.Treść i forma bardzo interesująca i niezwykle przydatna,zarówno w mojej pracy zawodowej,jak i w życiu prywatnym.Gorąco polecam.

Gabriela Szczyrba – dział logistyki Żabka

Pragnę podziękować za profesjonalne szkolenie dla Gateau Paryska Chwila Przyjemności. Polecam wszystkim usługi p. Ewy i p. Żaneta.

piotr
Piotr Baran – manager bezarni Gateau Paryska chwilą przyjemności

Szkolenie poprowadzone przez p. Ewę Kasprzak było bardzo interesujące i ciekawe. Rozmowy, scenki pomogły mi jeszcze bardziej zrozumieć przekazywane informacje. Bardzo dziękuję. 

Monika Sitko – klient indywidualny
Zapisz się już dzisiaj! Po kliknięciu w poniższy link zostaniesz automatycznie przekierowany do formularza zgłoszeniowego.