Szkolenia dla Biznesu

Akcja – negocjacja! – warsztaty z negocjacji

Chcesz osiągnąć porozumienie z klientem tak, by poparł Twoją propozycję? Może pragniesz wynegocjować dobre warunki umowy a może boisz się odmawiać i otwarcie wyrażać swoje zdanie? Zapisz się na szkolenie z umiejętnej negocjacji - opracuj z nami własną strategię w oparciu o swoje predyspozycje.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą nabyć umiejętności profesjonalnej negocjacji.

PROGRAM SZKOLENIA

Wizerunek negocjatora

Jak zdobyć przewagę nad rozmówcą w ciągu pierwszych 5 sekund.

Komunikacja a negocjacja

Poznaj sposoby skutecznej rozmowy.

Budowanie pewności

Siła perswazji, stwórz swój indywidualny styl negocjatora.

Wyrażanie własnej opinii

Przepracuj postawę asertywną, agresywną i uległą.

Wilk syty i owca cała

Poznaj skuteczne techniki negocjacji.

Strach ma wielkie oczy

Naucz się panować nad emocjami w sytuacjach stresujących i konfliktowych.

Nauczysz się jak:

 • Negocjować dobre warunki umowy
 • Podnieść pewność siebie
 • Przekonać innych do swojego zdania
 • Otwarcie wyrażać swoje myśli

Pozbędziesz się:

 • Strachu przed negocjacjami
 • Niskiego poczucia własnej wartości

Informacje organizacyjne:

 • Szkolenie trwa 6 godzin
 • Szkolenie zostanie zakończone uzyskaniem certyfikatu
 • Szkolenie indywidualne: 990zł brutto
 • Szkolenie grupowe: (niezależnie od ilości uczestników) 3000zł brutto
 • Sala szkoleniowa - Adeszkolenia: ul. Krasińskiego 29, Katowice lub miejsce wskazane przez Ciebie.

Co mówią o nas klienci?

Ukończyłam dwa szkolenia tej firmy, to było interesujące doświadczenie. Z naszych spotkań wyniosłam wiele informacji, które sprawdzają się w praktyce. Polecam.

Karolina Czempiel

Bardzo dobry trenerzy. Potrafią wsłuchać się w potrzeby klienta i znaleźć rozwiązanie nawet przy bardzo trudnym temacie  Polecam!

Michał Misiek

Jak najbardziej Polecam szkolenie z Panią Ewą. Szkolenie było przygotowane pod moje potrzeby. Teraz wystarczy wprowadzić wskazówki w życie i będzie idealnie . Pozdrawiam

Katarzyna Roter

Gorąco i szczerze polecam współpracę z firmą Adeszkolenia. Pani Ewa i Pani Żaneta to wspaniałe osoby, które posiadają fachową wiedzę, doskonałe podejście oraz ogromne zaplecze zadań i ćwiczeń rozwijających wiele obszarów. Współpraca z duetem wspomnianym powyżej jest czymś niesamowitym ! Profesjonalizm, uśmiech i 110% zaangażowania w prowadzone szkolenia !!!

Krzysztof Wąsek

Jestem w trakcie konsultacji, szkolenia z Ewą. Każde spotkanie jest bardzo profesjonalnie prowadzone przez Ewę. Ma bardzo dużą wiedzę i umiejętności trenerskie. Podpowiada, motywuje, uczy i pokazuje nad czym mam pracować i wykonywać samemu ćwiczenia w domu 🙂 Jest bardzo zaangażowana na naszych spotkaniach abym jak najwięcej się nauczył i wykorzystał wiedzę w biznesie, jak i w życiu prywatnym. Polecam gorąco.

Michał Duda

Odbyłam warsztaty z Żanetą Rachlewicz i są bardzo przydatne, podniosła się moja ilość sprzedaży. Atmosfera miła, czułam się bardzo swobodnie i naprawdę dużo się nauczyłam, polecam!

Sabina Doligalska

Polecam Firmę Adeszkolenia .
To zawsze profesjonalnie przygotowane i merytoryczne szkolenia wynosi się dużo wiedzy ale trzeba ja zastosować w praktyce .

Agata Stencel

Bardzo dobre podejście do klienta, pełen profesjonalizm w pracy. Nie sądziłem, że od razu będą efekty i szkolenie może być tak przydatne. Polecam, bo naprawdę warto.

Adrian Przybylski

Szukaliśmy firmy, która kompleksowo, profesjonalnie ale w sposób przyjazny uczestnikom przeprowadzi szkolenie z m.in. z integracji pracowników. Tak właśnie działa „Adeszkolenia”. Pani Ewa i Żaneta są bardzo sympatycznymi i ciepłymi osobami, które starannie podchodzą do powierzonego zadania i skrupulatnie dążą do założonego celu. Forma realizacji szkoleń z obiema Paniami tak się nam spodobała, że postanowiliśmy kontynuować współpracę. Szkolenia z obsługi klienta pozwoliły naszym pracownikom zwiększyć swoja pewność siebie, jeszcze bardziej otworzyć się na klienta oraz podnieś standard przeprowadzanych rozmów. Każde szkolenie różni się od siebie, jest dopasowywane do potrzeb konkretnej grupy, nie ma oklepanego schematu, siedzenia i słuchania przez 8 godzin teorii. Szkolenia oprócz wiedzy merytorycznej pełne są humoru, przyjacielskiej atmosfery i zabawy co pozwala czuć się swobodniej w czasie ich trwania. Polecamy „Adeszkolenia” z czystym sumieniem ponieważ naprawę warto skorzystać z pomocy i rad Pani Żanety oraz Ewy. Nasza firma w dalszym ciągu kontynuuje współpracę.

Weilandt Elektronik

Właśnie ukończyłam pełny pakiet szkoleń organizowany przez ADE szkolenia. Wpłynęło to bardzo pozytywnie na moje postrzeganie siebie przez pryzmat zawodowy i osobisty. Rozwinęłam umiejętności sprzedażowe oraz te związane z obsługą klienta i organizacji procesu projektowego. Lepiej rozumiem potrzeby klientów oraz wiem jak z nimi rozmawiać, na co zwrócić uwagę i o co dopytać. Zaplanowałam kierunek rozwoju. Małymi krokami realizuję zaplanowane cele.

Oliwia Drobnicka – właściciel Projektowanie wnętrz Oliwia Drobnicka

Po pierwszym dniu szkolenia robiłem masę błędów. Ewa dokładnie wskazała nad czym muszę popracować. Rozpocząłem wdrażanie wskazówek. Efekt był już zauważalny drugiego dnia. To niesamowite że praca z kolczem może dawać takie efekty. Dziękuję Ewa.

Łukasz Chlebicki – Inwestor

Miło jest otrzymać to czego się oczekuje. Jeszcze milej jest otrzymać więcej niż się oczekuje i to własnie otrzymałem, pozytywne zaskoczenie w wielu etapach nauki. Całe szkolenie doprowadziło do bardzo szybkiej poprawy moich słabych stron. Oba przebyte szkolenia dały mi ogrom wiedzy przedstawiony w sposób łatwo przyswajalny. Praktyki było mnóstwo i co najważniejsze, praktyka była produktywna, pouczająca, z której czerpałem i nadal czerpię wiele korzyści. Wiem, że w razie pytania lub problemu mogę liczyć na pomoc od profesjonalnych i bardzo sympatycznych szkoleniowców. To jest własnie jeden z ważniejszych punktów – dbałość o klienta aby uzyskał pożądane efekty i ja je uzyskałem. Dziękuję bardzo i polecam Adeszkolenia.

Mateusz Omelan – Projektant graficzny

Rewelacyjne szkolenia, prowadzone w bardzo profesjonalny sposób i ściśle nakierowane na potrzebę klienta. Da się wyczuć dbałość o klienta i dążenie do rozwiązania jego konkretnego problemu. Przebyłem już dwa razy dwudniowe szkolenie z Ewą i Żanetą i za każdym razem byłem bardzo zadowolony z rezultatów a także czuję się pewniej w tym co robię zawodowo a nawet prywatnie – nauki ze szkoleń również można skutecznie wykorzystywać w swoim codziennym, prywatnym życiu. Wcześniej nie zdawałem sobie sprawy jak wiele mi brakowało w moim podejściu do klientów, widzów i słuchaczy moich wykładów ale również członków rodziny, w tym – jednego bardzo aktywnego 2,5 latka.
Polecam każdemu szkolenia – według mnie to były najlepiej wydane pieniądz w tym roku!

Albert Rokicki
Albert Rokicki – właściciel firmy finansowej Longterm

Super szkolenie, motywujące do działania i dające do myślenia;) Dziewczyny są pełne pozytywnej energii, ciekawie przekazują swoja wiedzę przez co jestem mega zadowolona:D. Szczerze polecam!

Dominika Ptak – właścicielka salonu kosmetycznego Point of style

Dziękuje bardzo za mnóstwo cennych informacji i dobrych rad. Za pokazanie jak swoją pracę uczynić bardziej przyjemna i efektywną. Polecam serdecznie za świetna atmosferę i niesamowitą energię!!!
Dziewczyny są niezastąpione

Karolina Cieślik – fizjoterapeuta w Salveo

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach więc mam porównanie i muszę przyznać że dziewczyny robią świetną robotę!

Anna Mazurczak – manager PwC polska

Swietne szkolenia z dużą dawką wiedzy ,pozytywnej energi , motywujace wartosciowe, które napewno przełoży się w sukcess w swoim biznesie dziewczyny przesympatyczne z którymi cudownie się pracuje i milo spędza czas widać i czuć robią to z pasją i mają duże doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie. Polecam 5 + dziękuję

Renata Kierpiec – Area Manager Arbonne

Dziewczyny swietnie prowadzą szkolenia a tym samym maja ogromna wiedzę i chętnie się nią dzielą. Podany przez panie system działa i wystarczy go tyłki zastosować. Gorąco polecam.

Izabela Tajstra – właścicielka salonu kosmetycznego Villa Urody

Szkolenia bardzo profesjonalne. Przeprowadzone w super atmosferze w przyjaznym miejscu. Forma szkolenia podzielona na część teoretyczną i część warsztatową , co pozwala dobrze przećwiczyć zagadnienia i w następstwie w łatwy sposób przełożyć je zarówno grunt zawodowy jak i prywatny. Dziękuję bardzo, w planach mam już kolejne szkolenia!Zdecydowanie wszystkim polecam !!!

Joanna Nowak – kierownik Galicja Tomaszek

Wspaniałe szkolenie profesjonalnych kobiet. Polecam tym którzy szukają wysublimowanego podejścia i spektakularnych efektów!!!

Arleta Kartuszewska – właściciel firmy Francesco Design

Pozytywną energia i niesamowita atmosfera! Polecam

Bożena Danuta Kultys – redaktor w Stop Oszustom

Jestem po dwóch szkoleniach i jedno co mogę powiedzieć to BARDZO DZIĘKUJĘ!

Marta Grabowska – właścicielka salonu kosmetycznego Kosmetyka z pasją

Przemiła atmosfera, bardzo polecam !

Katarzyna Malyssek – klient indywidualny

Z czystym sumieniem polecamy dwie miłe Panie z Adeszkolenia .
Profesjonalizm i skuteczność to największe atuty.
Dziękujemy za szkolenie i pyszne ciasteczka .

Schody Jurrex – właściciel Rafał Cyganik

Adeeszkolenia to duet dwóch świetnie uzupełniających się kobiet. Każda z nich ma swoją indywidualna osobowość i jest to super. Łączy je na pewno wiara w klienta i profesjonalizm w doradzaniu jak skutecznie osiągać jego cele 

Justyna Bonar – manager Global InterGold

Miła atmosfera, Panie to wulkany energii… konkretnie i na temat.

Mariola Jędrzejczyk – uczestniczka szkolenia przeprowadzonego dla firmy Berger

Dzięki dziewczyny za “zaszczepkę” i myślę, że owocną współpracę! Jest potencjał!

Agnieszka Niewiadomska – pracownik Orange Polska

Dwie fantastyczne kobiety, które pomogą Ci wyznaczyć cel oraz drogę jaką musisz pokonać by go zrealizować. Dzięki Adeeszkolenia staniesz się perfekcjonistą w rozmowach z klientami, zdobędziesz ogromną wiedzę w dziedzinie sprzedaży, a Twoje poczucie własnej wartości sprawi, że nic Cię w życiu nie zatrzyma!

Anna Weintritt – właściciel firmy sprzątającej

Szkolenie prowadzone przez p.Ewe było aktywne i ciekawe.Trenerka miała dobry kontakt z uczestnikami szkolenia,potrafiła ich zaangażować do wspólnego działania,aktywnego uczestnictwa i efektywnego myślenia.Treść i forma bardzo interesująca i niezwykle przydatna,zarówno w mojej pracy zawodowej,jak i w życiu prywatnym.Gorąco polecam.

Gabriela Szczyrba – dział logistyki Żabka

Pragnę podziękować za profesjonalne szkolenie dla Gateau Paryska Chwila Przyjemności. Polecam wszystkim usługi p. Ewy i p. Żaneta.

piotr
Piotr Baran – manager bezarni Gateau Paryska chwilą przyjemności

Szkolenie poprowadzone przez p. Ewę Kasprzak było bardzo interesujące i ciekawe. Rozmowy, scenki pomogły mi jeszcze bardziej zrozumieć przekazywane informacje. Bardzo dziękuję. 

Monika Sitko – klient indywidualny
Zapisz się już dzisiaj! Po kliknięciu w poniższy link zostaniesz automatycznie przekierowany do formularza zgłoszeniowego.