Współpraca abonamentowa

Jeśli chcesz możemy współpracować w ramach abonamentu 😉

 

Na czym to będzie polegać?

Jeśli chcesz wdrożyć strategię do swojego biznesu, przemodelować działania lub stworzyć zupełnie coś nowego to ta propozycja jest dla Ciebie.

Prowadzisz biznes już jakiś czas, ale wciąż chciałąbyś wprowadzać nowe technologie, innowacje. A może stare działania już nie przynoszą sukcesów. Czujesz, że pora coś zmienić. Być może startegie, produkty, usługi a może personel?

Pomogę Ci przemodelować Twój biznes.

Pokaże Ci jak stworzyć grupę docelową, personę, jak badać rynek i potrzeby klientów. Jak prezentować usługi i gdzie. Jakimi kanałami powinnaś się komunikować ze swoją społęcznością. Jak reagować na obiekcje i budowac trwałe relacje z klientem. Jak zdbać o swojego klienta. To cała profesjonalna obsługa klienta.

A może warto popracować nad komunikacją w zespole, asertywnym komunikatem i feedbackiem. Może zrekrutować nowe osoby, stworzyć dział obsługi klienta, telemarketing, recepcję?

A może Ty przedsiębiorco masz wzorce, schematy nie wspierające sprzedaż i warto je przepracować.

I tu wychodząc naprzeciw drogi kliencie mam propozycję pracy abonamnetowej, gdzie obie (oboje) będziemy ustalać formę, czas i długośc pracy. Jeśli zajdzie potrzeba będzie to coaching, szkolenie dla Ciebie lub personelu, rozmowy, plany, schematy, kosultacje 1:1.

Cena, czas, długośc, forma i merytoryka do  ustalenia.  A wszystko po to wznieść Twój biznes. By klienci Twoi wracali, byli zadowoleni i już nigdy nie chceli odejść. Spraw by Twoja misja której się podjąłeś teraz osiągnęła efekt WOW !!!

 

Zapraszam 😉